Teadushuvihariduse toetamine

29.09.2020

|Tunnustus

Net Groupi ja Viimsi Kooli teadmiskeskuse Collegium Eruditionis koostöö teadushuvihariduse edendamisel on tänaseks kestnud pea kümmekond aastat ja osapooled kinnitasid jätkuvat soovi panustada noortes teadushuvi tekitamisele ja süsteemisele arendamisele. 

Teadmiskeskuse Collegium Eruditionis eestvedaja Peeter Sipelgas: „Olen siiralt õnnelik selle pikaaegase ja viljaka koostöö üle, millest on aastate jooksul osa saanud sajad teadushuvilised õpilased. Net Group on ambitsioonikas tarkvaraettevõte, kes on pannud õla alla teadusringide tegevusele, et teadusandekad õpilased saaksid võimaluse juba algkoolis ise käed külge panna ja selle kaudu omandada uusi teadmisi ja oskusi. Ei ole just palju ettevõtteid, kes tulevad ise uurima võimalusi, et kas nad saavad kuidagi meie tegevustele kaasa aidata.“ 

Net Groupi tegevjuht Priit Kongo:  “Net Group usub, et Eesti edu on seotud tulevikus nutikate tehnoloogialahenduste loomise ja globaalse turustamisega. Selleks, et meil oleks tulevikus neid nutikaid eestlaseid, kes uusi lahendusi loovad, tuleb nad lapsepõlves üles leida ja toetada, et nende teadushuvi areneks edasi. Collegium Eruditionis toetamine on selleks suurepärane võimalus ja teeme seda hea meelega jätkuvalt edasi. Usun, et mõne aasta pärast on esimese lennu lapsed jõudnud ülikooli ja näitavad maailmatasemel uut kvaliteeti inseneeria alal!”

Koolikalender

Meie koostööpartnerid