Näitus tugikoridoris

|Näitus

Meie maalimise lugu sai alguse 2019 kui külastasime erinevaid koole Eestis. Jüri Gümnaasiumi seinal oli nende tugikeskuse poolt maalitud pilt. Mõtlesime, et midagi sarnast võiksime meie ka teha. Kui tugispetsialistid 2022 sügisel Saksamaal käisid, siis ka seal oli tehtud üks huvitav ühispilt. Mõte teostus Viimsi Koolis ühel lumisel detsembriõhtul. Meie koolis sai sellest tugikoostöökoja jõuluüritus, kus me eelnevalt kinnitasime keha ja siis asusime ateljees maalima.

Panime vastavalt kohale tulnute arvule maha lõuendid ja maalisime neile lõuendeid ühendavaid jooni. Siis sai igaüks oma 30X30 lõuendi, millele eelnevalt oli musta värviga juba midagi maalitud, edasi asuti lõuendit värvidega täiendama. Hiljem panime pildid uuesti kokku.

Tänaseks on ühispilt ülevalt Tugikeskuse seinal.
Täname teid, Kaja Koost ja Veigo Juuse, et te meid meie tegevuses abistasid.

Tugikoostöökoda