Mõttespordi olümpiaadi tulemused!

|Võistlus

Viimsi Kool osales mõttespordi olümpiaadil sellel õppeaastal esimest korda ning tuli võistluse lõppedes 59 kooli hulgas 12. kohale. Kooli meeskonnale tõid punkte Iris Eliise Martin 4.e 298 punkti, Hendrik Voiter 4.e  296 punkti, Elizabeth Jürves 4.e 292 punkti, Mairold Malleus 4.e 152 punkti ning Lucas Seepter 4.e 137 punkti.
Võistlusel osalesid veel Joonas Ata Saks 4.e, Stig-Jasper Ilmjärv 4.e , Stefan Einla 4.e, Karl-Erik Ahven 1.a, Roland Palomino 1.a ja Evert Laisaar 4.e. Õpilasi juhendasid Annika Estna ja Tiivi Väll.

Võistlusel osalemine on andnud palju kogemusi ja arendanud osalejate oskusi kõigil neljal alal: males, vene kabes, gomokus ja sudokude lahendamises. Suur tänu kõigile osa võtnud õpilastele läbitud nelja pingelise võistlusnädala eest! Võistlejad soovitavad ka kõigil teistel koolikaaslastel vint.ee keskkonnaga tutvuda ning erinevatel aladel ennast proovile panna, siis oleme järgmisel aastal veel tugevamad!