Matemaatikavõistluse “Nuputaja” tulemused

|Võistlus

12. veebruaril 2020 toimus teadmiskeskuse Collegium Eruditionis poolt korraldatud Viimsi valla 3. klasside matemaatikavõistlus “Nuputaja”. Võistlusel lahendati 60 minuti jooksul loogilist mõtlemist ja nuputamist nõudvaid ülesandeid ning keelatud oli IKT vahendite kasutamine. Sellel aastal osutusid parimateks nuputajateks Arten Tolmachev (Haabneeme Koolist) ja Robert Samoilov (Viimsi Koolist), kes mõlemad kogusid 8 punkti. II kohta jäid jagama 7,5 punktiga Oliver Aabreldaal ja Sander Vihalem (Viimsi Koolist). III koha saavutas 7 punktiga Mark Gregor Tõniste (Haabneeme Koolist). Suur tänu kõikidele nuputajatele Püünsi, Viimsi, Haabneeme ja Randvere Koolist ning nende juhendajatele!
Matemaatikavõistluse Nuputaja korraldamist toetasid Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond. Võistluse tulemused.