Koolisisene vene keele olümpiaad

|Kool kiidab|Olümpiaad

Võõrkeelte nädala raames oli meie koolis põnev aeg, sest lisaks kõigele toimusid ka vene keele olümpiaadide finaalid 7.-8. klasside õpilastele. Eelvoorud toimusid juba 15. – 19. jaanuaril. Eelvoorus osalesid kõik 7.-8. klasside vene keelt B-võõrkeelena õppivad õpilased. Finaalidesse pääsesid edasi vaid eesti kodukeelega õpilased, kes olid eelvoorudes silma paistnud oma oskuste ja teadmistega.

7. klasside finaalis tõusid esile Edwin Ros (7.b), Meta Lea (7.e) ja Liisi (7.b), kes moodustasid esikolmiku. Samamoodi olid 8. klasside finaalis märkimisväärsed Kaisa (8.e), Anna-Liisa (8.a) ja Angela (8.c), kes näitasid üles suurepärast keeleoskust ja teadmisi moodustades 8. klasside esikolmiku.

Olümpiaadi õnnestumisele aitasid kaasa meie pühendunud vene keele õpetajad: Jelena Neroda, Kaja Pobjaržina, Ljudmila Reimann ja Maia Jõeleht.

Õnnitleme kõiki osalejaid ja juhendajaid selle suurepärase saavutuse eest!