Koolisisene 5.-9. klasside etluskonkurss

|Konkurss|Kool kiidab

Täna toimus Viimsi Kooli koolisisene 5.-9. klasside etluskonkurss. Kokku osales 34 andekat etlejat.

5. klasside arvestuses pälvis I koha Roosi Rimm (5.b) ja II koha Romet Jundas (5.b).

6. klasside arvestuses pälvis I koha Rebeka Pajur (6.c) ja II koha Isabel Prits (6.g).

7. klasside arvestuses pälvis I koha Berit Mere (7.c) ja II koha Karl Hugo Priilaht (7.b).

8. klasside arvestuses pälvis I koha Gabriele Siimann (8.b) ja II koha Derek Leheste (8.e).

9. klasside arvestuses pälvis I koha Pauliine Pirso (9.b) ja II koha Marta Tüür (9.h).

Lavalaudadel said oma oskusi proovile panna veel Karoly-Marian Kartau (5.a), Liisbet Regiina Tõnissaar (5.c), Evelina Poljakova (6.a), Pauliin Lepasalu (6.a), Gabriela Sutter (6.a), Mia-Ly Matsalu (6.a), Märt Rudolf Pärn (6.c), Alisa Beljajeva (6.c), Anna-Britta Liimets (6.c), Liisbet Senkel (6.c), Holger Jens Kõrkjas (6.e), Mirtel Pilve (6.e), Mette Mari Trink (6.g), Andres-Daniel Suur (7.a), Liisi Asi (7.b), Isabell-Marii Kõiv (7.b), Ott Artur Ülemaantee (7.b), Mirtel Kurg (7.c), Mirtel Helm (8.e), Kaisa Klammer (8.e), Emilia Eller (8.d), Selina-Sandra Silberg (8.d), Anete Põlluaas (9.a) ja Silvia Sarv (9.a).