Kool kiidab

18.09.2022

|Kategooriata

Reedel, 16. septembril 2022 toimusid Kuusalu staadionil Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes. Viimsi Kooli õpilased saavutasid mitmeid auhinnalisi kohti.

4×400 m III koht

4×400 m II koht

Estorn, Mette Marii (6a), Vaimel, Piia (6d), Kõrm, Anna-Liisa (7a), Klemmer, Kaisa (7e)

4×50 m III koht

Sild, Urban Aik (5f), Kaljumäe, Arto (5g), Lüsi, Ako Sander (5g), Metsar Mathias (5a)

4×100 m II koht

Pendelteatejooksus III koht

Voltri, Olivia (5b), Ruse, Romili (5g), Veisserik, Uma-Sofia (5e), Lepasalu, Pauliin (5a), Sild, Urban Aik (5f), Kaljumäe, Arto (5g), Lüsi, Ako Sander (5g), Kõrm, Mattias (5f), Metsar, Matrhias (5a), Pajur, Rebeka (5c)

Viimsi Kooli esindasid veel:

Pajur, Johan (7d), Paju, Markus (6a), Sõster, Sander Siim (7r), Voiter, Hendrik (7e), Teiv, Hans Thomas (7c), Kaljumäe, Ako (7a), Matt, Joonas (7d), Merimäe, Gert (7d), Leiger, Robert (7d), Treufeldt, Natali (8a), Sarv, Silvia (8a), Siilo, Maribel (9c), Kilp, Mia Laureen (9c), Aamer, Emma Marii (8f), Siilo, Markus (8b), Gadalov, Petr (9b), Saarela, Mathias (9a), Võigas, Marko (8e), De Bondt, Olaf Leon (9a), Pilve, Gregor (8f), Kuresoo, Henri (9d)

Kokkuvõttes saavutati Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel staadioni teatejooksudes kolmas koht.

Õpilasi saatsid õpetajad Eha Rünne ja Sirje Vigla. Palju õnne tublidele jooksjatele ja nende juhendajatele!