KiVa koolituspäev

|Kiusamisvaba Kool

Täna, 14. aprillil toimus meie personalile kiusamise teemaline koolituspäev. Oli väga sisukas ja muljeterohke päev, mida rikastasid meie oma õpilaste mõtted ja vahvad liikumispausid.

Hommikul tutvusime KiVa 2020/2021 õa õpilasküsitluse tulemustega ning KiVa esindaja Kristiina Treial rääkis kiusamise tagajärgedest vaimsele tervisele.

Oma kogemuslugusid jagasid Ilona Aasmäe ning Simona Andreas-Sou, kes rääkis ka pikemalt, kuidas märgata ja aidata hädas last.

Pärastlõunal õppisime erinevaid liikumismänge, millega klassikollektiivi õhkkonda parandada ning Vanem Õde, Vanem Vend programmi tutvustas Kai Toompuu.

Täname kõiki fantastilisi esinejaid, meie KiVa tiimi, kes päeva korraldas ning kõiki kaasamõtlejaid ja -tegijaid!

Vaata pilte siit.