Kindral Laidoneri XXV Olümpiateatejooks

27.09.2024

|Kategooriata

26. septembril toimus Kindral Laidoneri XXV Olümpiateatejooks, mis toimus traditsiooniliselt Viimsi mõisapargis – Kindral Laidoneri kunagises kodus. Antud ürituse eesmärk on luua vaimset sidet kunagiste ja tänaste põlvkondade vahel – ühendades vabaduse sõnumi olümpia-aatega. Kindral Laidoner oli omaaegne Eesti Kaitseväe ülem ja Olümpiakomitee president.

Tänavu osales viies võistlusklassis kokku 44 võistkonda, mille hulgas oli esindatud ka meie kooli õpilaste ja õpetajate meeskond.

Õpilaste võistkond jooksis koosseisus: Mette Marii Estorn (8a), Kaisa Klammer (9e), Marii Kaljumäe (9e), Olivia Lepasalu (9b), Alexander Aron Jürgenson (8b), Arman Alaverdian (9b), Hendrik Voiter (9e) ning Ako Kaljumäe (9a). Õpilasi saatis õpetaja Eha Rünne.

Õpetajate võistkond jooksis koosseisus: Meri Heinsalu, Mari-Liis Vaarend, Maarja Müür, Virpi Lepasalu, Elis Lemberg, Marili Tooming, Lauri Pihlak ning Marken Malm.

Suur aitäh kõikidele tublidele jooksjatele!