Keskkonnateemaline projektipäev

Täna, 16.11 toimub Viimsi koolis keskkonnateemaline projektipäev, kus õpilased on distantsõppes.

1.-5. klassi teema on “Võitle kliimamuutustega köögis”. Õpilased uurivad, kus on nende kodus olev toit toodetud, kui kaugelt see on toodud ja mõtisklevad, kui palju nende pere ostab ja tarbib toitu. Vaadatakse seonduvaid õpetlikke videosid ja mängitakse mänge.

6. klassi teema on “Läänemeri ja tema erilisus”. Õpilased tutvuvad Loodusmuuseumi virtuaaltuuriga, teevad viktoriini ning suunduvad siis õue Läänemere teemalisele fotojahile.

7. klassi teema on „E-jäätmete probleemi teadvustamine ja oma käitumise kujundamine“. Õpilased vaatavad õpetlikke filme ning vaatavad üle, kas nende kodus on katkiseid elektroonikaseadmeid.

8. klassi teema on “Globaalne tarbimine – tekstiil”. Õpilased vaatavad õpetlikku filmi “Moest väljas” ja kaardistavad oma riidekapi sisu – kus riigis on riided toodetud.

9. klassi teema on “Läänemeri maailmas ja kliimamuutustes”. Õpilased vaatavad õpetlikke filme, täidavad töölehe, osalevad viktoriinis ja teevad fotod Läänemere rannikust.