Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused ujumises

|Kool kiidab|Võistlus

Keilas toimusid Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused ujumises. Viimsi Kooli kuni viiendate klasside poiste võistkond koosseisus Mattias Arusoo (5.e), Daniel Storozhuk (5.e), Petter Vään (3.c) ja Jasper Sepp (4.f) saavutasid oma vanuseklassis I koha.
6.-7. klasside poiste võistkond koosseisus Markus Paju (7.a), Daniel Pius (6.b), Edward Põlda (6.c), Ros Edwin Geller (7.b) ja Kaspar Konks (6.a) saavutasid oma vanuseklassis I koha.
Kuni viiendate klasside tüdrukute võistkond koosseisus Loviise Klein (4.c), Liora Praunin (4.d), Arina Kotova (4.f), Nora Toomast (4.b) ja Lisanna Klein (4.c) (varu) saavutasid oma vanuseklassis III koha.
Kooli esindasid veel Maria Roskoshny (7.b), Pauliin Lepasalu (6.a), Mia Mirell Salmre (7.a), Olivia Lepasalu (8.b), Kärt Heinsalu (9.b), Julius Meijel (9.c), Markus Siilo (9.b), Gregor Hunt (9.b), Richard Hütt (9.b) ja Jasper Jakob Uisk (9.b).
Õpilasi juhendasid ja saatsid õpetajad Marika Seppor ja Kadi Kaart.