harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes

20.09.2024

|Kategooriata

18. septembril 2024 toimusid Kuusalus Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes. Viimsi Kool oli esindatud nii 5., 6.-7. kui ka 8.-9. klasside poolt. Meie tublid jooksjad tõid koolile mitu poodiumikohta:

5. klassid pendelteatejooks III koht

Võistkonda kuulusid: Teele Kõiva (5a), Marta Margna (5a), Karmel Bõmberg (5d), Victoria Zintšenko (5c), Marin Roos (5a), Jakob Pajur (4d), Frederik Laast-Laas (4d), Gustav Herbert Jürgenson (5a), Nikolas Lõpp (5a) ning Hugo Pärnasalu (5f).

5. klassid tüdrukud 4x50m II koht

Võistkonda kuulusid: Teele Kõiva (5a), Marta Margna (5a), Karmel Bõmberg (5d) ning Victoria Zintšenko (5c).

6.-7. klassid pendelteatejooks III koht

Võistkonda kuulusid: Pauliin Lepasalu (7a), Nora Järv (6b), Keira Victoria Kuuse (6d), Rebeka Pajur (7c), Uma-Sofia Veisserik (7e), Gustav Ruse (6b), Ilja Filipia (7c), Oskar Mattias Kukk (7g), Kaspar Aasmaa (7f) ning Sten Matt (7c).

8.-9. klassid tüdrukud 4x400m III koht

Võistkonda kuulusid: Mette Marii Estorn (8a), Grithel Kotsar (9c), Emma Luisa Pajur (9b) ning Kaisa Klammer (9e).

• 8.-9. klassid tüdrukud 4x100m II koht

Võistkonda kuulusid: Kaisa Klammer (9e), Mette Marii Estorn (8a), Olivia Lepasalu (9b) ning Miina Kõiva (8a).

Aitäh meie vapratele jooksjatele!

Õpilasi saatsid Sirje Vigla ja Eha Rünne.