Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus

|Kool kiidab|Võistlus

9.mail 2023 toimusid Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus. Viimsi Kooli kuni 5.klasside tüdrukute võistkond koosseisus Pauliin Lepasalu (5.a), Laura Valt (4.d), Aleksandra Redkozubov (4.b), Uma-Sofia Veisserik (5.e), Isabel Prits (5.g) ja Melani Marii Jaaksoo (5.g) saavutasid II koha.

Viimsi Kooli esindasid veel: Arto Kaljumäe (5.g), Kaspar Konks (5.a), Oliver Tamm (5.e), Jakob Pajur (2.d), Oskar Mattias Kukk (5.g), Johan Pajur (7.d), Hendrik Voiter (7.e), Alexander Aron Jürgenson (6.b), Siim Sander Ruusmaa (6.a), Jarek Ringo (6.b), Markus Siilo (8.b), Roger Pajur (8.b), Petr Gadalov (9.b), Robert Lillevars (9.a), Trevor Patrick Pappel (8.g), Emma-Luisa Pajur (6.d), Kaisa Klammer (7.e), Olivia Lepasalu (7.b), Carolyna Lillesaar (7.b), Joanna Stelmach (7.c), Anete Põlluaaas (8.a), Emma Lust (8.d), Silvia Sarv (8.a), Kertu Tuik (9.a) ja Annabel Vokk (9.b).

Õpilasi saatsid ja juhendasid õpetajad Marika Seppor ja Eha Rünne.