Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaa teatesuusatamises

|Kool kiidab|Võistlus

12. märtsil toimusid Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaa teatesuusatamises. Viimsi Kooli oli esindatud lausa kuue võistkonnaga.

8.- 9. klasside noormeeste võistkond koosseisus Rasmus Ernits (8.c), Johan Pajur (8.d), Ako Kaljumäe (8.a) ja Roger Pajur (9.b) saavutas 2. koha.
Kuni 5. klassi tütarlaste võistkond koosseisus Laura Valt (5.d), Olivia Allika (4.c), Emma Veskioja (3.e) ja Karmel Bõmberg (4.d) saavutas 3. koha.
Kuni 5. klassi poiste võistkond koosseisus Jakob Pajur (3.d), Kert Kulbin (3.e), Artur Arro (3.e) ja Hubert Jõepera (3.e) saavutas 4. koha.
8.- 9. klasside neidude võistkond koosseisus Angela Reisenbuk (8.c), Carolyna Lillesaar (8.b), Mia Lopsik (8.b) ja Anete Põlluaas (9.a) saavutas 4. koha.
6.-7. klasside tüdrukute võistkond koosseisus Marta Nagel (6.f), Laura Kirtsi (6.a), Emma-Luisa Pajur (7.d) ja Andra Sammal (6.c) saavutas 4. koha.
Kooli esindasid veel Siim-Sander Ruusmaa (7.a), Germo Kaju (6.s), Daniel Pius (6.b), Markus Paju (7.a) ja Sofia Oleksienko (6.a).

Õpilasi saatsid ja juhendasid õpetajad Marika Seppor ja Kadi Kaart.