Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused jalgpallis

08.10.2024

|Kool kiidab|Võistlus

Täna, 8. oktoobril, toimusid Laagris finaalmängud Harjumaa koolidevaheliste meistrivõistluste kuni 7. klasside ja 8.-9. klasside poiste jalgpallis. Mõlemas vanuseklassis saavutasid Viimsi Kooli meeskonnad tubli esimese koha!

6.-7. klasside meeskonda kuulusid Kaspar Aasmaa (7f), Kristofer Erik Jorro (7f), Arto Kaljumäe (7g), Mattias Kõrm (7f), Ako Sander Lüsi (7g), Robert-Rafael Teeväli (7g), Karli Keder (7a), Kaspar Lehtmets (6e), Ron Veskimäe (6e) ning Martin Ruusmaa (6d).

8.-9. klasside meeskonda kuulusid Jaron Silm (9c), Kenry Sillamaa (9c), Evert Buschmann (9a), Laur Reiman (9a), Richard Altmäe (9r), Robert Lehtmets (8a), Siim Sander Ruusmaa (8a), Karl-Kregor Viik (8c), Devid Velbaum (8c) ning Sander Erik Vihalem (8c).

Palju õnne tublidele jalgpalluritele!

Õpilasi saatsid Ahmed Porkveli ja Ain Pinnonen.