Harjumaa internetipõhine kõnevõistlus

09.03.2020

|Võistlus

9. märtsil 2020 toimus Viimsi Koolis Harjumaa kõnevõistluse lõppvoor teemal “Õppima peab terve elu”.

Kõnesid oli saadetud kolmest koolist: Saue Gümnaasiumist, Laagri Koolist ja Viimsi koolist. Esines 10 finalisti. Žürii liikmed olid Kirsi Rannaste Viimsi Gümnaasiumist, lapsevanemate esindaja Piret Simmo ja Mikk Leedjärv Viimsi Püha Jaakobi kirikust.

I koha saavutas Viimsi Kooli õpilane Daniel Nemeržitski (juhendaja Liis Remmel); II koha Margot Lehtsalu Saue Gümnaasiumist (juhendaja Piret Uulma); III koha Eva-Riin Järve Viimsi Koolist (juhendaja Ülle Hermlin).
Kolm eripreemiat said Laura-Liis Uussaar Viimsi Koolist (juhendaja Ülle Hermlin); Anders Brandmeister Laagri Koolist (juhendaja Hele Kriisa) ja Helena Raivo Saue Gümnaasiumist (juhendaja Piret Uulma).
Finaalis esinesid veel Joosep Lukin, Kadri Eskor ja Mihkel Tuudur Väliste Laagri Koolist (juhendaja Hele Kriisa) ja Meriliis Kivimägi Viimsi Koolist (juhendaja Riita Järve).
Kõnevõistluse korraldasid Riita Järve ja Liis Remmel. Internetipõhise osa teostas Dejan Delev.