Haridustöötajate tänuõhtu Viimsi vallas

07.10.2024

|Kategooriata

Viimsi valla haridustöötajate tänuõhtul anti välja 2024. aasta hariduspreemiad, kus Viimsi Kooli töötajatest pälvisid tänukirja koolijuht Peeter Sipelgas ning sotsiaalpedagoog Katrin Malm.

4. oktoobril toimus Viimsi vallavalitsuse poolt korraldatud õpetajate tänuõhtu, kus kuulutati välja aasta 2024 hariduspreemiad. Viimsi Koolist oli nomineeritud aasta klassijuhataja/mentor tiitlile Kätlin Puhmaste, Katrin Malm ning Ljudmila Reimann. Aasta tugispetsialist/HEV-õpilase toetaja nominatsiooni said eripedagoog Piia Karelsohn ning sotsiaalpedagoog Katrin Malm. Aasta haridusjuhi tiitlile oli nomineeritud Viimsi Kooli direktor Peeter Sipelgas. Aasta õpetaja nominatsiooni said Katrin Malm ja Katrin Sakk ning aasta noorsootöötaja/huvihariduse õpetaja nominatsiooni Marken Malm.

Nominentide hulgast sai aasta haridusjuht 2024 tänukirja Peeter Sipelgas ning aasta tugispetsialisti/HEV-õpilase toetaja 2024 tänukirja sotsiaalpedagoog Katrin Malm.

Peeter Sipelgat tunnustati märkimisväärse panuse eest Viimsi Kooli kujundamisel innovaatiliseks ja ühtse meeskonnaga haridusasutuseks, kus õpetaja tahab õpetada ning õpilane õppida.

Katrin Malmi tunnustati pühendunud töö eest kaasava hariduse põhimõtete rakendamisel Viimsi Koolis ning läbi taastava õiguse võrgustiku töö hooliva kogukonnakultuuri loomise eest.

Lisaks anti üle ka haridus- ja teadusministeeriumi tänukiri meie kooli õpetaja Ljudmila Reimannile märkimisväärse panuse eest teiste keelte ja kultuuride tutvustamise eest.

Palju, palju õnne kõikidele!