Erasmus+ külalised Šumperki koolist

|Erasmus+

Veel enne õppeaasta lõppu käisid 6.C klassi õpilastel külalised. Nimelt 25. – 30. mai olid 6.C klassi õpilastel Erasmus + projekti raames külas õpilased Šumperki koolist, Tšehhi Vabariigist. Tšehhi õpilased tutvusid meie kooliga. Kooli tutvustamise valmistasid ette ja viisid läbi 6.C klassi õpilased Rebeka, Alisa ja Debora. Andra, Marcella ja Pavla viisid aga õuesõppetunni läbi. 6.C tüdrukud viisid kõik koos läbi käsitöötunni, kus vahetusõpilased said omale mälestuseks võtmehoidjad valmistada.

Koos käidi avastamas Naissaart, TalTechi, Meremuuseumit ning toimus ka huvitav Vanalinna ekskursioon õpetaja Heimar Vaarendi juhendamisel.

Suur tänu õpetajatele, kes juhendasid 6.C õpilasi ja/või lubasid Šumperki kooli õpilased ja õpetajad oma tunde vaatlema.