2023 emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

|Kool kiidab|Olümpiaad

Palju õnne, selgunud on tulemused. Õpetaja Liis Remmel juhendamisPalju õnne. Õpetaja Liis Remmel juhendamisel saavutas Agnes Priks (8.d) 7.-8. klasside arvestuses 2. koha ning Elis Merimäe (9.a) 9.-10. klasside arvestuses 4. koha.

Teisipäeval 31. jaanuaril 2023 toimus üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid piirkonnavoorus: Kirke Marie Sarv (7.d), Iris Eliise Martin (7.e), Angela Reisenbuk (7.c), Pauliine Pirso (8.b), Marta Tüür (8.h), Agnes Priks (8.d), Tristan Tobias Kõrkjas (8.b), Emma Lust (8.d), Mia Meribel Puman (9.g), Nele Lainevool (9.a), Gisela Brigita Kangur (9.d), Elis Merimäe (9.a) ja Kaia Helena Harjo (9.d).

Õpilasi juhendasid õpetajad Riita Järve, Kadri Kalm, Liis Remmel ja Triinu Pappel.