Eesti Vabariigi aastapäeva aktused 2024

|Aktus

Täna tähistasime Eesti Vabariigi 106. sünnipäeva pidulike aktustega. Aktusel tunnustati esimesel poolaastal parimaid tulemusi saavutanud õpilasi.

KiVa Mõttekoja esindaja Karoli Veski tõi oma kõnes välja: „Öeldakse tihti, et tulevik on noorte kätes. Praegu tundub küll uskumatu mõelda, et 20 aasta pärast oleme meie järgmised Eesti ettevõtjad, juristid, õpetajad või arstid. Tegelikkus on aga see, et kõik mis me täna õpime, kogeme ja saavutame valmistab meid ette meie endi tulevikuks. Seega unistame suurelt ja anname oma parima!“

Pole pidupäeva, kus puuduks laul ja tants. Esinesid Tuule Tüür, Isabel Prits, Johanna Vassiljev, Minna Siiak, Silvia Sarv ning Getter Arukaevu saatebändiga, Viimsi Kooli mudilas- ning lastekoor ja Agne rahvatantsijad.

Soovime Eestile õnne, rõõmu, aega ja rahu!