Maikuu teisel nädalavahetusel Jõgeval toimunud poiste U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel saavutasid Korvpalliklubi Viimsi kasvandikud ja Viimsi Kooli õpilased Armand Malmet (7.B) ja Gustav Herbert Jürgenson (6.A) koos oma meeskonnaga tubli 3. koha ehk teenisid välja pronksmedali.
Palju õnne noormeestele!
