Eesti koolinoorte meistrivõistlused mälumängus piirkonnavoor

|Kool kiidab|Võistlus

Tulemused on selgunud!

Piirkonna voorus olid maakonna parimad Viimsi Kooli kaks 9.klasside võistkonda: Robert Lillevars (9.a), Gerret Dikker (9.a) ja Olaf Leon De Bondt (9.a) ning teine võistkond koosseisus Kaia Helena Harjo (9.d), Gisela Brigita Kangur (9.d), Henri Kuresoo (9.d) ja Liis Getter Saar (9.d).Lisaks lunastas eelvoorust pääsme vabariiklikku finaalvooru veel kaks Viimsi Kooli võistkonda: võistkond koosseisus Elis Kiviloo (8.h), Karolin Takk (8.h), Marta Tüür (8.h) ja Lisanna Sarap (8.h) ning teine võistkond koosseisus Karl Tammerand (9.a), Aaron Siimon (9.a), Kristofer Käsk (9.a) ja Mathias Tuulik (9.a).

Palju õnne ja edu finaalvoorus!

Neljapäeval, 2. veebruaril 2023 toimus üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid piirkonnavoorus: Olaf Leon De Bondt (9.a), Gerret Dikker (9.a), Robert Lillevars (9.a), Kaia Helena Harjo (9.d), Gisela Brigita Kangur (9.d), Henri Kuresoo (9.d), Getter Liis Saar (9.d), Elis Kiviloo (8.h), Karolin Takk (8.h), Marta Tüür (8.h), Lisanna Sarap (8.h), Karl Tammerand (9.a), Kristofer Käsk (9.a), Mathias Tuulik (9.a), Aaron Siimon (9.a), Aleksei Beljajev (8.b), Tristan Tobias Kõrkjas (8.b), Markus Siilo (8.b) ja Sten Markus Sirel (8.b).

Foto aastast 2019