EDU NUTISPORDI PIIRKONNAFINAALIS

|Kool kiidab|Võistlus

Neljapäeval, 1. aprillil toimus Põhja-Eesti piirkonna nutispordi finaalvõistlus, kuhu eelvõistluste 4 vooru järel pääses võistlema 17 Viimsi Kooli õpilast.

1. klassidest saavutas 1. koha Rihard Kotter, 2. koha Rando Tammus. Mõlemad pääsesid ka tulemuste põhjal edasi vabariiklikku lõppvooru. Finaalis osalesid veel Gert Einer (4. koht), Kristjan Uibo (5. koht) ja Keira Sillamaa (6. koht). Kõik nimetatud õpilased õpivad 1.e klassis.

2. klassidest saavutasid kolmikvõidu Hardi Kuresoo, Gustav Ruse ning Roger Kiil. Kõik kolm pääsesid oma tulemustega ka vabariiklikku lõppvooru. Finaalis osales veel Richard Stelmach, kes saavutas 6. koha. Kõik nimetatud õpilased õpivad 2.b klassis.

3. klassidest saavutas 2. koha 3.b klassi õpilane Andreas Vilk, kes osaleb ka vabariiklikus lõppvoorus. 6. koha saavutas sama klassi õpilane Eduard Truus.

4. klasse esindas piirkonnafinaalis 4.b klassi õpilane Robert Samoilov, kes saavutas 6. koha.

5. klassidest saavutas 5.e klassi õpilane Hendrik Voiter ülekaaluka 1. koha ning esindab Põhja-Eesti piirkonda lõppvoorus.

6. klassides oli tipus väga tihe rebimine ning kuigi esikoht libises Viimsi Kooli 6.b klassi poistel käest, jäi see koduvalda finaalvõistlust korraldavale koolile Pranglile. 2. koha saavutas Sten Markus Sirel, 3. koha Markus Siilo ning 4. koha Oskar Põllu. Kõik eelnimetatud on oodatud ka vabariiklikku lõppvooru. Tristan Tobias Kõrkjas sai tubli 5. koha.

Nutispordi Eesti meistri- ja karikavõistluse finaal toimub 15. aprillil. Võistlust koordineerib Emmaste Põhikool. Igast võistlusklassist pääseb sinna 10 parima punktisummaga võistlejat, lisaks TOP 10-st väljajäänud piirkondade meistrid, kuid ühest piirkonnast mitte üle 4 võistleja. Kokku on Eesti jaotatud seitsmeks piirkonnaks.

Võistkondlikus karikavõistluses on Viimsi Kool eelvõistluste põhjal suurte koolide (üle 400 õpilase) hulgas GAG-i järel tublil 2. kohal, mida tuleb finaalis säilitada.

Õpilasi juhendasid õpetajad Annika Estna, Marika Liivandi ja Maarika Koks