Digikooli esimesed katsetused

|Digikool

Kolmapäev, 9. september 2020 läheb Viimsi Kooli digitaalsesse ajalukku. Oleme koostöös Viimsi vallaga välja ehitanud kaks protoklassi, kus on olemas kaasaegsed tehnoloogilised seadmed, mis võimaldavad liita ainetundi õpilasi väljastpoolt koolimaja, et nad saaksid aktiivselt õppetöös osaleda, olgu selleks põhjuseks karantiinis olemine, haigestumine või hoopis Austraalias purjetamisvõistlusel osalemine . Pilootprojektina katsetame sellel aastal süsteemi toimimist ühe algkooli klassiga ja 6. klassi ühiskonnaõpetuse tunniga liituvad iganädalaselt üle videosilla kaks Prangli kooli õpilast. Esimene katsetus sai tehtud ja selle positiivse kogemuse pealt saame teha järgmised katsetused.
Suur tänu kõigile, kes on kaasa aidanud Viimsi digikooli kontseptsiooni loomisele ja esimeste sammude tegemisele!