Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

|Kool kiidab

Reedel, 25. märtsil 2022 toimus üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid piirkonnavoorus järgnevad õpilased:

Gabriele Siimann 6b, Liisa Maria Ilumets 6b, Johan Pajur 6d, Kirke Marie Sarv 6d, Joonas Matt 6d, Marii Varik 6e, Joonas Ata Saks 6e, Tristan-Remi Leht 6e, Natali Treufeldt 7a, Tristan Tobias Kõrkjas 7b, Emma Marii Aamer 7f, Kevin Kukk, Rael Natali Ets 7b, Agnes Priks 7d, Emma Lust 7d, Elsa Taurin 7g, Lisanna Sarap 7h, Marta Tüür 7h, Nele Lainevool 8a, Henri Kuresoo 8d, Liisa Tohver 8a, Miia Lotta Mäemets 8a, Emil Jaanisoo 8g, Mia Meribel Puman 8g, Matiias Rainer Habicht 8g, Laura Kaal 8c, Kaia Helena Harjo 8d, Mirjam Metsaots 8f, Liisa Liimets 9d, Kadri Reisner 9d, Grete Eller 9c, Kert Klaas 9a, Olivia-Liis Klassen 9a, Marii-Heleen Tamm 9a, Oskar Liinev 9c, Johanna Gertrud Jõenurm 9d, Grete Keskel 9c.

Aitäh õpilastele ja neid juhendanud õpetajatele: Kristin Muul, Laura Paju, Eve Skoglund, Karin Keert, Meri Heinsalu.