Avaldame kiitust olümpiaadidel osalenutele!

|Olümpiaad

Teisipäeval, 26. jaanuaril 2021 toimus Viimsi Koolis üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Elis Merimäe 7.a, Nele Lainevool 7.a, Freia Liisa Palk 7.b, Kristel Usar 7.b, Maribel Siilo 7.c, Sofia Jürgenson 7.f, Olivia-Liis Klassen 8.a, Marii-Heleen Tamm 8.a, Cathy Kaljuvee 8.b, Simone Ever 8.c, Pille-Riin Puusepp 8.c, Johanna Gertrud Jõenurm 8.d, Liisa Liimets 8.d, Kadri Reisner 8.d, Joanna Laast 8.f, Eva-Liis Aasmaa 9.a, Marleen Vesilind, 9.a Marie Mirtel Tedremäe, 9.a, Rebeka Järve 9.b, Emma Ney 9.b, Kirke Kaisa Kaunis 9.c, Karmen Tarro 9.c, Nataly Järvik 9.c, Laura-Liis Uussaar 9.e ja Ronja Voog 9.e. Õpilasi juhendasid õpetajad Kadri Kalm, Triinu Pappel, Gertrud Blaubrük, Dagne-Anete Soontalu, Liis Remmel ja Riita Järve.

Kolmapäeval, 27. jaanuaril 2021 toimus Viimsi Koolis üleriigilise matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli esindasid piirkonnavoorus Nele Lainevool 7.a, Anastassia Gatśegova 7.b, Aleksandra Gerassimova 7.b, Liisa Tohver 7.a, Elis Merimäe 7.a, Mikk Mikael Grepp 7.b, Johanna Gertrud Jõenurm 8.d, Sten Markus Punab 8.e, Loreta Sults 8.d, Kadri Reisner 8.d, Marii-Heleen Tamm 8.a, Grete Keskel 8.c, Hans Mattias Süld 9.c, Iiris-Marie Ümarik 9.e, Robin Mere 9.a, Ann Meril Viltsin 9.b, Johannes Pallon 9.d ja Mia-Meribel Puman 7.g. Õpilasi juhendasid õpetajad Monika Paurson, Anna-Marie Vara, Aljona Kotśka, Koit Luus, Aigi Soots ja Greete Kivi.