#ärarääma kampaania jätkub

|Konkurss

Veebruaris liitus Viimsi Kool #ärarääma kampaaniaga, kogusime taarat ja osalesime väljakutsetes. Eriolukorra tõttu kampaania pikeneb oktoobrini.

Kendama videoväljakutse

Seni toimunud taarakastide meisterdamise ja meemi konkursi tulemused leiab siit.

Oleme jõudnud projekti viimase väljakutse Kendama trikkide juurde, mis paneb proovile oskused, tehnika ja loovuse. Selleks palume õpilastel postitada Instagrami video mõnest vahvast ja ägedast trikist, kuhu on vabalt valitud kujul kaasatud ka taaskasutusse suunatav pandipakend. Video juures tuleb kasutada teemaviiteid #ärarääma ning #keerdtrepp. Parimate trikitajate vahel loosime välja JBL Flip Essential bluetooth kõlari. Tähtaeg 4. mai 2020. Inspiratsiooni saab koguda: https://www.instagram.com/keerdtrepp/

Õpilastega teatrisse ka eriolukorra ajal

Eesti Pandipakendi heategevusfond Aitan Lapsi ning Eesti Väike- ja Projektiteatrite Liit alustasid Eesti esimese virtuaalse Lasteetenduste Kodufestivaliga. Iga päev kell 12 lisandub keskkonda www.netikino.ee kuni kaks uut teatrietendust või teatriteemalist töötuba, mis on kõigile vaatamiseks tasuta. Kodufestival toimub 4. maini ja selle aja jooksul laetakse üles vähemalt 25 lastele suunatud teatrietendust. Taaraautomaadi kultuurinupu „Aitan Lapsi“ läbi annetatud pandipakendite tagatisraha suunatakse Eestis elavatele lastele teatri, kunsti ja kirjandusega seotud elamuste pakkumiseks ning Lasteetenduste Kodufestival on teoks saanud just keskkonnast hoolivate taaraautomaadi juures annetajate toel.