Animafilmide konkursi tulemused

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldas Viimsi Haridusaasta 2021 raames Viimsi valla koolide ANIMAFILMIDE KONKURSI. Konkursile ootasime 3. maiks nii algajate kui ka kogenud filmitegijate töid. Osaleda võis nii individuaalselt kui ka meeskonnaga. Konkursi tähtajaks laekus kokku 19 eriilmelist animatsiooni noortelt animaatoritelt.

Konkursi žürii töö ei olnud lihtne, et välja valida laekunud filmide hulgast kolm parimat, aga õnneks said nad peale pikka kaalumist oma tööga hakkama. Selle aasta tulemused on järgmised:

I koht Rasmus Vainio „Poes“ – tugev lugu ja karakter, head tehnilised lahendused.

II koht Berit Mere, Pirzanat Chopalajeva, Emma Eltmaa „Aita kui märkad“ – väga ilmekad plastiliinikarakterid ja selge moraaliga lugu.

III koht Helene Toots – väga sooja emotsiooniga lugu, julged mängulised lahendused.

Eriauhinnad:

• Viimsi Kooli 1.f klass – kollektiivse töö eriauhind
  • Jako Silm – stiilipuhta karakteriloome eriauhind
  • Risto Ilumets – tehnilise pealehakkamise eriauhind

Žürii kiidab kõiki osalejaid suure südamega tehtud animatsioonide eest! Animafilmide konkursi korraldamist toetas Viimsi vald.