Rannikuvaatlus Haabneeme rannas

3. juunil toimus taas 8. klasside rannikuvaatlus Haabneeme rannas. Antud vaatluse programm toetab kõige enam loodusõpetuses, keemias, bioloogias ja geograafias oodatavaid õpitulemusi. Õppepäev haakus ka UNESCO ühendkoolide võrgustiku Läänemere Projekti RANNIKUVAATLUSTE programmiga ning ROHELISE KOOLI programmi raames käsitletava teemaga “Meri ja RANNIKUD”
Õpilased läbisid grupis erinevaid punkte, kus õppisid märkama ja määrama erinevaid liike, teostama mõõtmisi, tundma ära rannikutüüpi ja seal valdavat materjali ning nägema loodus-ja inimmõju rannikule.

Vaata rannikuvaatlusest pilte siit.

Õpilaste tehtud pildid õppepäevast on siin https://padlet.com/Viimsi_Roheline_Kool/3n00xiusxd6mdkk0

Päeva sisu:

Õppepäevaga olid seotud klassijuhatajad Monika Paurson, Anna-Marie Vara, Aldar Nõmmik, Marken Malm, Eve Ott ning prorammi viisid läbi Meri Heinsalu, Lea Kirotar, Andres Joonsaar, Maia Jõeleht, Kaja Koost, Magda Theresa Klaos, Kersti Ojassalu ja Karin Keert.