1.-4. klasside vahva spordipäev!

|Spordipäev

Neljapäeval, 27.05 toimus on 1.-4. klasside spordipäev. Vaatamata jahedale ilmale tegi liikumine värskes õhus seest soojaks!

Spordipäeval osales korraga üks klassiaste ning punktides olid õpilased oma klassiga. Päeva tõmbas käima vahva rebane, kes koos lastega tantsis, ning klassidevaheline pendelteatejooks.

Seejärel käisid klassid läbi kaheksa punkti: täpsusviseked palliga läbi rõnga, “Ristkeks”, kiirjooksu ja tõkkejooksu pendelteatejooks, kestvusjooks ringil pallide kandmisega “pessa”, “Vormeli” võidujooks, hularõnga täpsusheide, “Kotijooks”. 4. klasse ootas veel lisaväljakutse – 800 m jooks staadionil.

Spordipäeva viisid läbi ja olid abiks kehalise kasvatuse õpetajad Marika, Ahmed, Ain, Eha, Sirje, Roland, Berit, Marika ja Bruno. Lisaks olid abis helimees Lauri, huvijuht Mari-Liis ja klassijuhatajad.