Tellimine

Rahvusvahelise ISIC õpilaspileti või Eesti õpilaspileti taotlemiseks palun avage minukool.ee avaleht ning sisenege süsteemi oma ID-kaardi või internetipanga kaudu. Esmase (ja kehtivuse kaotanud) Eesti õpilaspileti eest tasub kool, asenduskaardi ja ISIC-kaardi eest peab tellija ise maksma.

Kui õpilase fotot pole Minu Kooli andmebaasis või on viimase foto üleslaadimisest möödas üle 30 kuu (2,5 aastat), tuleb üles laadida õpilase foto mõõtmetega vähemalt 307 x 372 pikslit). Fotole kehtivad tavalised dokumendifoto nõuded (värviline, otsevaates, ilma peakatteta, heledal taustal). Usulistel põhjustel võib isik fotol olla peakattega tingimusel, et isiku näokujutis alalõuast kuni otsmiku ülemise osani on selgelt nähtav.

Pärast taotlusprotsessi edukat läbimist jõuab kaart 10 tööpäeva jooksul kooli.

ISIC õpilaspiletit pangakaardina saab tellida ainult panga vahendusel.

Koolikalender

Meie koostööpartnerid