Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

KüberPähkel

Reedel, 13. detsembril 2019 toimus TalTech Mektrory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse saalis võistlus KüberPähkel. KüberPähkli fookuses on erinevad digitaalse ohutuse ja küberkaitse alased teemad:
PRIVAATSUS JA TURVALISUS - Millised andmed on mõistlik internetti jagada, millised mitte? Kus oman kontot ja milline on hea parool?
TEHNILINE TAIP - Kas tead, mida teha enne kui soovid oma arvuti müüki panna? Kuidas lukustada nutiseadme ekraan turvaliselt? Küberkaitse alane probleemilahendusoskus - kuidas tuvastad, mis on toimunud ja leiad lahendusi?
KÄITUMINE INTERNETIS - Kuidas olen ise targem ja saan teisi aidata, kui mure on vaja lahendada? Kuidas tuvastan pahade eesmärkidega inimesed?
PROBLEEMILAHENDUSOSKUS - Mida teha kui asjad pole nii nagu nad olema peaks? Kas oskad märgata "valesti" olevaid asju ja neile lahendus pakkuda?
Viimsi Kooli esindas võistlusel meeskond koosseisus Grete Keskel 7.c, Freya Suné Theresa Purga 7.e, Kaspar Kallaste 7.d ja Fredi-Andreas Tendal 7.d. Õpilasi saatis Dejan Dejev.