Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Üle-euroopaline jäätmetekke vähendamise nädal

Novembrikuu eelviimasel nädalal toimus üle-euroopaline jäätmetekke vähendamise nädal (European Week for Waste Reduction).
Tänavuse nädala hüüdlause „Muuda oma harjumusi, tekita vähem jäätmeid!“ kutsus muutma oma igapäevaseid tarbimisharjumusi, et oluliselt vähendada tekkiva prügi hulka. Harjumuste muutmise eelduseks on piisavad keskkonnateadmised ja motivatsioon nende teadmiste rakendamiseks ka argielus. Keskkonnaameti korraldatud jäätmeteemaline viktoriin aitaski meelde tuletada vanu tõdesid ning jagada uusi teadmisi jäätmete vähendamisest.

Viktoriinist võttis osa 3294 7.–9. klassi õpilast 122 koolist! Viimsi Koolist osales 200 õpilast , nendest 30 said maksimumtulemused.

Kõigi viktoriinis osalejate vahel loositi välja 12 "Tarbi vähem" stardikomplekt.
Loosi tahtel sai "Tarbi vähem" stardikomplekti meie koolist Margit Kuuse 7.f klassist.
Õpilasi suunasid viktoriinile ja viisid enamus klassidega ka läbi õpetajad Karin Keert ja Kersti Ojassalu, 7.a klassiga viis viktoriini läbi klassijuhataja Aivar Koks. Kahjuks ei saanud kõik klassid osaleda, sest koolis puudus mõnedel päevadel internetiühendus.