Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Kooli õpilased olid edukad matamängude päeval!

5. detsembril 2019 toimus rahvusvaheline matamängude päev, millest võtsid osa Viimsi Kooli 1.b, 1.d, 1.e, 2.f ja 5.b klassi õpilased.
99math veebiplatvorm aitab õpetajatel motiveerida õpilasi teadmisi omandama läbi mängu. Mängukeskkonnas on võimalik valida eri ülesannete vahel ning seeläbi võistelda terve klassi või kooliga, et selgitada välja parimad arvutajad. 5. klassidest osales 208, 2. klassidest 142 ja 1. klassidest 96 kooli üle Euroopa.
5. klassidest saavutas 5.b klassi võistkond „Kiired ja vihased“ koosseisus Oskar Põllu, Robin Roosna, Aleksei Beljajev, Rober Pajur, Sten Markus Sirel ja Tristan Tobijas Kõrkjas II koha ja „Tiigrikutsud“ koosseisus Mart Heinsalu, Markus Siilo, Pauliine Pirso, Jost-Tristan Kallas, Kevin Kukk ja Jasper Jakob Uisk IV koha (juhendaja Marika Koks).
1. klasside arvestuses saavutas Viimsi Kooli õpilastest parima tulemuse (14. koht) 1.b klassi võistkond „Päikesepoisid“ koosseisus Gustav Ruse, Richard Stelmach, Hardi Kuresoo, Ellen Vassiljeva ja Roger Kiil (juhendaja Maarika Koks).
Suur tänu kõikidele osalenud õpilastele ja nende juhendajatele Kristiina Ilvesele, Eve Skoglundile, Liisi Rajamäele ja Maarika Koksile!