Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli Tervisenõukogu sai aasta terviseteo nominatsiooni!

28.11 toimus kodanikupäeva valguses Arvo Pärdi keskuses Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse (HEAK), Harjumaa Omavalitsuste Liidu (HOL), Kodukant Harjumaa ning Harjumaa Leader tegevusgruppide koostöös Harjumaa Aasta Tegijad 2019 tunnustussündmus, kus märgiti ära ka meie, Viimsi Kooli Tervisenõukogu aasta terviseteo nominatsioon.

Suur-suur tänu Viimsi Kooli klassijuhatajatele, et te meiega koos oma noori innustate Tervisekuu(de) üritustest osa võtma ning ka ise nii neile kui meile nõu ja jõuga toeks olete!

Juba järgmisel nädalal, alates 9.12, jätkuvad 6.klasside pop-up võistlused kell 12.05 raamatukogu ees.