Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Rull-iluuisutamise Eesti meister Espoir kategoorias on Viimsi Kooli õpilane

23. novembril toimusid Viimsi Kooli spordihoones Eesti meistrivõistlused rull-iluuisutamise üksiksõidus. Võistlustel osales 17 sportlast kahes klubist – Foxartistic ja Rulluisukool Skatetown.

Viimsi Kooli õpilased saavutasid häid tulemusi:
Espoir kategoorias tuli Eesti meistriks Stella Pärtel ja Espoir kõrvalkategoorias Gisela Birgita Kangur.
Espoir kategoorias saavutas neljanda koha Anneliis Aljas.
Palju õnne!

Eesti meistrid kuulutati välja kokku kuues kategoorias:
1. Tots (2010-2011) – Annaleen Ojaperv (Foxartistic)
2. Minis (2008-2009) – Kirke Stefani Vider (Skatetown)
3. Espoir (2006-2007) – Stella Pärtel (Foxartistic)
4. Cadet (2004-2005) – Janelle Jaadla (Foxartistic)
5. Espoir kõrvalkategooria (ainult vabakava) (2006-2007) – Gisela Brigita Kangur (Foxartistic)
6. Cadet kõrvalkategooria (ainult vabakava) (2004-2005) – Lisandra Nirgi (Foxartistic)
Korraldajad tänavad vabatahtlikke, kes aitasid üritust korraldada ning toetajaid, kes sisustasid auhinnakotte – Trevomark, Leipurin Estonia ja Devin Eesti!

Pildi autor Kretel Kuusk