Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor

Kolmapäeval, 27. novembril 2019 toimus Viimsi Koolis Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor, millest võtsid osa nii Tallinna kui ka Harjumaa põhikoolide ja gümnaasiumide neljaliikmelised meeskonnad. Harjumaa põhikoolide arvestuses saavutas 9.e klassi võistkond koosseisus Eva-Riin Järve, Jakob Laubre, Lars Liimets ja Joonas Aron Raieste IV koha, 9.a klassi võistkond koosseisus Miia Maria Pinnonen, Oona Linda Prohhorov, Vincent Paul ja Daniel Nemerźitski V koha ja 8.b klassi võistkond koosseisus Emma Ney, Rebeka Järve, Liisa-Lotta Kaldma ja Anna-Liisa Saar VI koha. Viimsi Kooli esindas veel 9.b klassi võistkond koosseisus Mia Laht, Berit Kupper, Risten Reintam ja Linda Rebane. Mälumängumeistrivõistlusi aitasid korraldada Kersti Ojassalu, Marja Mõistlik, Peeter Sipelgas ja Lauri Pihlak. Suur tänu tublidele mälumänguritele.