Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis Roboliiga 2019/2020

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldab neljast osavõistlusest koosneva Roboliiga, kus robootikahuvilised võtavad mõõtu Lego sumo, Lego joonejärgimise, Lego race ja Lego Gladiator sumo turniiridel. Roboliigale antakse start Viimsi Kooli aatriumis teisipäeval, 12. novembril 2019 kell 15.00, kus areenile astuvad sumorobotid. Sumorobotite võistlus on pärit Jaapani traditsioonilisest sumo spordialast. Sarnaselt sumoga on ka robotite eesmärk vastane ringist välja lükata. Selguvad robootikud, kes lähevad kooli esindama novembrikuu lõpus maailma suurimale robootikavõistlusele Robotex 2019.
Tule ja naudi robotite lahinguid!
Roboliiga korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond