Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Õpetajate päev

Reedel 4.oktoobril toimus Viimsi Koolis meeleolukas õpetajate päev, kus 9. klasside õpilased ja Õpilasesindus kehastusid kooli juhtkonnaks ja õpetajateks.

Tunde viisid noorematele klassidele läbi 9. klasside õpilased, kelle jaoks oli see huvitav ja tore väljakutse.

Külas olid ka mitmed külalised ka spetsialistide ja lapsevanemate seast. Näiteks rääkisid oma elukutsest külalised politsei- ja piirivalveametist, raadiost ja päästeametist, hambaarst, mesinik, kalamees, lastekaitsespetsialist, merebioloog, toitumisnõustaja ja noorsookirjanik. Veel said noored rohkem teada internetiturvalisusest, hügieenist, prügi sorteerimisest, idamaa kultuurist, sündmuste korraldamisest, turundusest, ettevõtlikusest, Setu kultuurist, vabatahtlikust tööst ja karjääri planeerimisest. Õpilased said proovida robootikat, näppepille, joogat ja erinevaid tantsustiile.

Suur suur tänu kõigile külalisõpetajatele, kes meie koolipäeva rikastasid!

Päeva lõpus ootas õpetajaid 9. klasside korraldatud aktus, kus oli nii lüürilisi laule "Milleks on vaja koolimaja.." ja "Tean, ei tea" kui õpilaste loodud räpp, kus räägiti teravmeelselt õpilaste koolikogemusest ja õpetajatest. Õpetajate toas viidi läbi mannekeeni challenge, kus videosse võeti justkui tardunud pilt ruumist. Videolavastusena jagati naljakaid juhtumisi koolitundidest ja õpetajate lapsepõlvepilte.

Kiidame 9. klasside õpilasi, kes said neile antud vastutusega tublisti hakkama ja korraldasid ägeda aktuse! 9. klassi õpilastel ja Õpilasesindusel oli päeva korraldamisel abiks huvijuht Külli Talmar-Kuiv ja noortejuht Lea Pullerits.

Koolis töötamise juubelit tähistavad õpetajad ja erinevaid tegevusi eestvedanud õpetajad said tänutäheks lilled.

5 aasta tööjuubelit tähistasid Annika Estna, Piia Karelsohn, Katrin Keskla, Tiina Liebert, Katrin Lääne, Marja Mõistlik. 10 aasta juubelit tähistasid Eve Ott ja Taimi Pärnapuu, 15 aastat on koolis toimetanud Sirje Vigla ning 25 aastat Maido Saar ja Rines Takel. Palju õnne! Tänati  veel Viimsi Kooli õpilasi laulupeol juhendanud õpetajaid - Andrus Kalvet, Kätlin Puhmastik, Mari-Liis Rahumets ja Rines Takel ning tantsupeol juhendanud - Agne Kurrikoff-Herman. TORE programi eestvedamise ja kauni puhkenurga loomise eest tänati Eve Otti. Eesti keele aasta tegevuste eest tänati eesti keele õpetajaid Riita Järve, Dagne-Anete Soontalu, Liis Remmel, Kaie Saar, Kadri Kalm ja raamatukogu juhatajat Aime Miil.

Aktuse lõpus said õpetajad suu magusaks teha tordiga ning toimus ühine pildistamine.

Õhtul toimus Viimsi Valla korraldatud kontsert ja õpetajate tänamine Noblessneris, millest näed pilte nende facebook'i lehel.

Õpetajate päevast tegi pilte ÕE liige Maarika Annus.