Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Õpilased osalesid Valter Soosalu e-külalistunnis "Milline näeb välja muusiku tööpäev?"

Täna kell 9.00 oli Valter Soosalu e-külalistund teemal " Milline näeb välja muusiku tööpäev?", millest võttis osa ka meie kooli 6. b klass.

Valter Soosalu võitis 2017. aasta detsembris TV3 saate "Su nägu kõlab tuttavalt". Ta on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseastme koorijuhtimise erialal. Valter Soosalu on ansambli Põhja Konn laulja ja klahvpillimängija. Tagasi Kooli poolt korraldatud e-külalistunnis rääkis Valter enda erinevatest ametitest ning sellest, milline tema tööpäev tavaliselt välja näeb. Samuti selgitas ta, milliseid koolist saadud teadmisi ta täna oma töös kasutab, milline oli tema lemmikaine ning mis teda veel peale muusika huvitab.
Viimsi Kooli 6.b klassi õpilastel oli võimalus peale e-tundi Valteriga isiklikult kohtuda ning temalt lisaks küsimusi küsida. Saime rohkem teada tema õpingute kohta Muusikakeskkoolis, tema muudest hobidest ja huvidest ning ka näiteks seda, mis tunne on tuhandete inimeste ees Laulupeol koori juhatada. Tunni lõpus jäi kõlama mõte: "On kohustuslik leida aega asjade jaoks, mis Sulle rõõmu valmistavad". Aitäh Valter Soosalule meiega kohtumast ja küsimustele vastamast!

E-külalistundi saab järgi vaadata aadressil https://www.youtube.com/watch?v=QcjpGTM1CgQ&feature=youtu.be

Tagasi Kooli e-külalistunni eesmärgiks on tutvustada õpilastele erinevaid ameteid. Rohkem infot ja eelnevalt toimunud külalistunde saab vaadata aadressil https://tagasikooli.ee/100e-tundi/e-kulalistunnid/. Igale tunnile on koostatud tunnikava, kirjutatud välja ka seos Riikliku Õppekavaga ja mõnele lisatud ka töölehed. Teemasid leidub igale maitsele - alustades poliitikast ja lõpetades elu mõttega.