Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes

Reedel, 20. septembril 2019 toimusid Kose staadionil Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes. Viimsi Kooli võistkonnad said mitmeid auhinnalisi kohti ja ühtlasi saavutati Harjumaa põhikoolide arvestuses III koht.
5. klasside tüdrukute võistkond koosseisus Silvia Sarv 5.a, Annabel Jürgenson 5.a, Natali Treufeldt 5.a ja Annika Põlluaas 5.a saavutas 4x50m teatejooksus III koha ning lisaks võideti II koht 4x400 m teatejooksus koosseisus Silvia Sarv 5.a, Anete Põlluaas 5.a, Annika Põlluaas 5.a ja Emma Lust 5.d.
8.-9. klasside tüdrukute võistkond koosseisus Lotte Puusepp 9.c, Liisbet Rümmel 9.e, Nora Veskimägi 9.e ja Marie Mirtel Tedremäe 8.a saavutas 4x100m jooksus II koha ning 4x400m teatejooksus koosseisus Lotte Puusepp 9.c, Liisbet Rümmel 9.e, Marie Mirtel Tedremäe 8.a ja Marili Põlluaas 8.a III koha.

Viimsi Kooli võistkonda kuulusid veel: Aleksei Beljajev 5.b, Gregor Hunt 5.b, Markus Siilo 5.b, Sebastian Klaus 5.a, Oskar Kiur Kaldma 5.c, Cathy Kaljuvee 7.b, Kirke Koppa 7.c, Kertu Tuik 6.a, Freia Liisa Palk 6.b, Karola Kallaste 6.b, Lauren Pohl 6.b, Angelica Kiudorv 7.f, Mark Berting 7.c, Gregor Lukkanen 7.c, Henri Kahl 7.c, Johan Hendrik Kuusk 7.c, Daaniel Senkel 7.c, Johann-Martin Torim 7.a, Maibrith Rootsma 8.d, Jorven Bruno Nopponen 8.c, Sergei Filippov 8.c, Konrad Aleksander Sepp 8.c, Richard Pihlas 8.c, Darijus Jurs 9.c, Johann Junti 8.a.

Kooli võistkonna panid kokku ja õpilasi juhendasid õpetajad Eha Rünne, Marika Seppor, Sirje Vigla, Berit Betten Gulfia Naarits, Ahmed Porkveli, Ain Pinnonen ja Roland Mik.

Palju õnne tublidele jooksjatele ja nende juhendajatele!