Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Hispaania keel ja kultuur

Hispaania keel on maailmas muutumas üheks enim räägitavaks keeleks. Hispaania keele ringis tekitatakse õpilastes huvi hispaania keele vastu, seejuures antakse ülevaade mitte ainult keele algteadmistest, vaid ka hispaaniakeelsete maade kultuurist. Hispaania keele ring on hea võimalus õppida keelt läbi mängulisuse ning pakkuda lastele teistsugust õpistiili.

Keda ootame osalema?
Põhiastme (5.-7. kl) hispaania keele ja kultuuri huvilisi õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 15.00 - 16.00.

Kus toimub?
Viims Koolis A205.

Õppemaks
Hispaania keele ja kultuuri ringi õppemaks 15 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE612200221064825411 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine (grupp on täitunud).

Juhendaja: Carmen González García
e-post: peeter@viimsi.edu.ee