Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Osaleme maailmakoristuspäeval 20.septembril!

 

 

Eestis pööratakse  tänavu tähelepanu eelkõige väikesele ja nähtamatule prügile, mis tegelikult igal pool meie ümber salakavalalt laotub.

Kui vaatame hoolikalt ringi, leiame prügi mitte ainult loodusest, vaid kõikjalt meie radadelt. Need on suitsukonid, pudelikorgid, aga ka pakendid ja ühekordsed nõud – kõik need asjad, mille asukoht on prügikastis, kuid mis ometi on märkamatult jõudnud mänguväljakule, põõsa alla, koduteele ja ukse kõrvale. Ka see on prügi, mis on vahest sama ohtlik kui suur prügi metsa all. Väikeprügi on enamasti see, mida koristamise käigus tavaliselt  kokku ei korjata – ometi on just see prügi loomadele ja lindudele kõige ohtlikum.

20. septembril osaleb koristuspäeval ca 300 Viimsi kooli õpilast ja õpetajat. Meie kooli eeskujul korraldab koduõppel olev 3.A klassi õpilane Greta Madeleine Gnannt  koos emaga koristupäeva ka Val Guermantes'i Koolis, kus osaleb 95 õpilast ja 13 õpetajat ja lapsevanemat.

Tore, kui ideed levivad!