Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Liikumisnädala kokkuvõtted

18. - 22. maini toimunud liikumis- ja tervisenädalal osutusid õues organiseeritud aktiivsed vahetunnid väga populaarseks. Õpilased ootasid järjekorras, et panna end proovile hüppenöörihüpetes ja täpsusvisetes asfaldile joonistatud noolemängualal. Õpiti uusi keksukummimänge, mängiti lohesaba jahti, lugude jutustamist mänguga "Pealuu", kalamehe mängu ning tõmmati ka köit. 1. klassid said hommikuringis harrastada Shindod, 2. ja 3. klassid Märtu Agu liikumistunni, 4. klassid uneteemalise loengu Unekliiniku töötajatelt ja 6. klassidel oli võimalus harjutada Kendo võitluskunsti. Samuti käisid kolmes klassis ka lapsevanemad aktiivse ja tervisliku eluviisi olulisest rääkimas. 

Hüppenöörihüpetes sai kõige rohkem järjestikkuseid hüppeid 30 sekundi jooksul Fjodor 4b klassist ning täpsusviskamises oli kõige parem käsi Karl-Kevin 1d klassist. 

Nädala jooksul võtsid 7 viieliikmelist õpetajate võistkonda osa sammulugemisvõistlusest, mille võitis Viimsi Keskkooli algkooli õpetajate punt. Iga võistkond aga ületas 350 000 sammu piiri. 

Liikumisnädala teisi pilte saab näha SIIN.

Liikumisnädalat organiseeriti osana projektist "Be active. Stay healthy!", mis on saanud rahastuse Nordplus juunior programmist.