Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

2.-4. klasside isadepäeva pereõhtu toimub 9. novembril

Reedel, 9. novembril kell 17.00 -20.00 toimub Viimsi Kooli suures majas 2.-4. klasside isadepäevale pühendatud pereõhtu. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Osaleda saab mitmes erinevas töötoas. Koos saab orienteeruda, meisterdada, nuputada, joonistada, maalida, laulda ja kokata. Avatud on kohvik, kuhu oodatakse annetusena küpsetisi, tulu läheb näiteringi "Eksperiment" toetuseks. Pereõhtu organiseerijateks on Viimsi Kooli 2.-4. klasside õpetajad ja tugikeskus.

Erinevates töötubades osaledes saab koguda punkte.  Vähemalt 7 töötoas osaledes saab meeskond väikese auhinna. Töötoad on avatud nii algkooli poolel kui ka töökojas, laboris, ateljees ja õppeköögis. Valikuid on mitmeid!

Kohvikusse ootame annetusena erinevaid küpsetisi ja muud maitsvat. Tulu läheb Viimsi Kooli eduka näitetrupi "Eksperiment" tegemiste toetamiseks. Puhvetisse ootame  "kaupa" kogu päeva (9. novembri) jooksul.

Tulge kohale kogu perega ja veetke põnev õhtupoolik!