Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Kalju Lepiku VII luulevõistlusel võidutsesid Viimsi Kooli õpilased

Laupäeval, 10. oktoobril Koerus toimunud Kalju Lepiku VII luulevõistlusel sai I koha Viimsi Kooli õpilane Liisa Kams, kelle kohta oli žüriil vaid ülivõrdes kiidusõnu. "Kui paljud võistlejad enne ja pärast teda astusid publiku ette ja tõid oma loomingu lihtsalt kuuldavale, siis Liisa kõneles meiega luulekeeles,” sõnas samal võistlusel osalenud Maalehe ajakirjanik Sulev Oll. „Tundus, et esinedes pole ta koos meiega mitte Aruküla mõisa saalis, vaid ongi see tüdruk, kes luuletuses kõnnib üle silla.” II koha põhikooli arvestuses pälvis Seidi Preitof. Palju õnne võitjatele ja nende juhendajatele Riita Järvele ja Eva Kalbusele! Ülikiitvat Maalehes ilmunud artiklit saad lugeda siit:

http://www.maaleht.ee/news/uudised/kultuur/13-aastane-luuletaja-jahmatas-kuulajaid.d?id=26187241

Luulevõistlusel osalesid Viimsi Koolist: Liisa Kams 8a (juhendajad Riita Järve ja Eva Kalbus) Seidi Preitof 8a (juhendajad Riita Järve ja Eva Kalbus) Kristin Västra 7b (juhendaja Külli Täht), Meriliis Kasemets 10c (juhendaja Eva Kalbus) ja Linda Viikant 12b (juhendaja Eva Kalbus)