Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Huvitegevus
Huviringid 2017/2018
Näitering Eksperiment
Kooliteater
Ma vaatan maailma Igaviku Aknast
Ranna rahva lood ja laulud
Džässis ainult tüdrukud
Armastusel on vaid algus
Naissaare sünd
Valge tee kutse
Lugu Rohuneeme kabeli tornikellast
"Ma väga armastasin... muu ei ole oluline."
West Side Story
Lavastused
Pildikesi lavastustest
Teatritrupp K.O.K.K.

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi kooliteatri lavastused

2019 "Ma vaatan maailma Igaviku Aknast" Maria ja Johan Laidoneri perekonnast ja Eesti riigi loomisest pühendatud J. Laidoneri 135 ja M. Laidoneri 130 sünniaastapäevale ning Viimsi vald 100 ja Eesti Sõjamuuuseum 100 (8 etendust) Kindral Laidoneri muuseum Viimsis

2018 EV 100 pühendatud muusikaline etendus koostöös Viimsi Muusikakooli orkestriga - "Valge tee kutse" Raimond Valgre elu - ja loometeest Viimsi Kooli aulas (6 etendust)

2017 Laste -ja noortekultuuriaastale pühendatud kogupere etendus- "Mängult või päriselt?" Viimsi Kooli aulas (10 etendust)

2016 Merekultuuriaastale pühendatud tantsuetendus "Sa tule nüüd.." koos Viimsi valla ja külalistantsurühmadega (2 etendust) Viimsi staadionil

2015
Kõige kallim jõulukingitus Viimsi Kooli aulas (6 etendust)

2015 R. Rodgersi muusikal Helisev muusika koostöös Viimsi Muusikakooli orkestriga Viimsi kooli aulas (11 etendust ja 5 lisaetendust)

2014 
"Ma vaatan maailma Igaviku Aknast" Maria ja Johan Laidoneri perekonnast ja Eesti riigi loomisest pühendatud J. Laidoneri 130.sünniaastapäevale (10 etendust) Kindral Laidoneri muuseum Viimsis

2013 Fame Viimsi Kooli aulas ( 9 etendust)

2012
Grease Viimsi Kooli aulas( 8 etendust)

2011 Lumekuninganna Viimsi Kooli aulas (10 etendust)


Loe veel

Viimsi Kooliteatris elustub romantilise poisi Raimond Valgre unustamatu loometee

9. veebruaril 2018 esietendub Viimsi Kooliteatri kunagine menulavastus „Valge tee kutse“, mis kõneleb Eesti ühe armastatuima helilooja Raimond Valgre elu- ja loometeest. Etenduses osaleb ligi 100 lauljat-tantsijat-pillimängijat ning see on Viimsi Kooliteatri ja Viimsi Muusikakooli kingitus Eesti vabariigi 100. sünnipäevaks.

Kohti saab broneerida: margit.vosu@viimsi.edu.ee või telefonil 602 8943 

 

Muusikali esietendus läks täissaalile!

Täna, 31. jaanuaril 2017 esietendus Viimsi Kooliteatri lastemuusikal "Mängult või päriselt"! See etendus on mõeldud vaatamiseks nii peredele, kui ka lasteaia lastele ja algklasside õpilastele. Läbi lihtsa muinasjutu, mis ulatub tagasi keskaega jõuab väikeste vaatajateni teadmine, et oma pere on ikka kõige parem asi maailmas. Laval on nii mängult kui ka päriselt nukud, jänkud, lumememmed, printsessid, nõid, muinasjutuhaldjad jne. aga ka tänapäeva lapsed, kes on unustanud kuidas mänguasjadega mängida. Etendus kõneleb igatsusest ja headusest ja seda mitte mängult vaid ikka päriselt. Eesmärgiks on tuletada vanematele lastele meelde ja panna pisikesi uskuma, et mänguasjadega mängimine on palju toredam (loovam, elulisem) kui nutimängudega. Ootame vahvat etendust vaatama ja kohti broneerima!


Loe veel

Viimsi Kooliteatri etendused „Mängult või päriselt?“ veebruaris 2017

 2017.a. on laste- ja noortekultuuriaasta ja selle raames kutsume Teid Viimsisse vaatama nooremale kooliperele mõeldud etendust Viimsi Kooliteatrilt „Mängult või päriselt?“.

Viimsi Kooliteatri lastemuusikal „Mängult või päriselt ?“ on mõeldud vaatamiseks algklasside õpilastele, lasteaia lastele kui ka peredele. Läbi lihtsa muinasjutu, mis ulatub tagasi keskaega jõuab väikeste vaatajateni teadmine, et oma pere on ikka kõige parem asi maailmas. Laval on nii mängult kui ka päriselt nukud, jänkud, lumememmed, printsessid, nõid, muinasjutuhaldjad jne. aga ka tänapäeva lapsed, kes on unustanud kuidas mänguasjadega mängida. Etendus kõneleb igatsusest ja headusest ja seda mitte mängult vaid ikka päriselt.


Loe veel

Vilistlasõhtu koos muusikaliga "Helisev Muusika" 10. aprillil

10. aprill kell 18:00 toimub Richard Rodgersi muusikal „Helisev Muusika“ ja Viimsi Kooliteatri vilistlaste õhtu Viimsi Keskkoolis, Randvere tee 8. Vilistlasõhtu osalustasu 5€. 
Saaja: SA Viimsi Keskkooli Fond
IBAN:EE052200221060368590,selgitusse kooliteater ja nimi
Info: Margit Võsu, margit@viimsi.edu.ee, 6028 943 

24. märtsil esietendub Viimsi keskkoolis muusikal "Helisev muusika"

2015 aasta kevadel tähistame 20 aasta möödumist esimesest muusikalavastusest ja toome uuesti lavale „Heliseva muusika“. Etendusse on haaratud palju nii meie kooli õpilasi kui ka õpetajaid, samuti Viimsi Muusikakooli orkester. Lavaproovid näitlejatega algasid juba sügisel. Info ja kohtade broneerimine margit.vosu@viimsi.edu.ee,
tel. 6028 943


Loe veel

Etenduse „Ma vaatan maailma Igaviku Aknast“ lisaetendused aprillis

Publiku soovil toimuvad Viimsi kooliteatri etenduse "Ma vaatan maailma Igaviku Aknast" lisaetendused 10., 11. ja 12. aprillil. Istekohad tuleb eelnevalt broneerida aadressil margit@viimsi.edu.ee või telefonil 6028 943. 


Loe veel

12. veebruaril esietendub Viimsi Kooliteatri etendus „Ma vaatan maailma Igaviku Aknast“

Kõikidel teatrisõpradel on põhjust taas rõõmustada, sest Viimsi Kooliteatril esietendub taas 12. veebruaril etendus, mis räägib Maria ja Johan Laidoneri perekonnast ning samuti Eesti riigi loomisest ning on pühendatud Johan Laidoneri 130. ja Maria Laidoneri 125. sünniaastapäevale. Etendused toimuvad Viimsi mõisas ja on kõikidele huvilistele tasuta.


Loe veel

Ülevaade Viimsi kooliteatrist

Viimsi Kooliteater on tegutsenud juba 20 aastat. Viimsi Kooliteatris on nende aastate jooksul kindlasti osalenud rohkem kui 1000 näitlejat, lauljat, muusikut ja tantsijat, sest kokku tuleb erinevaid lavastusi üle 30 ja erinevaid etendusi on kokku mängitud üle 200 korra. Me oleme tõesti rikkad ja õnnelikud ning seda tänu Teile, meie toetajad ja vaatajad, kes Te kindlalt lööte rekordi meie ilusate ümmarguste arvude reas. Pika arvutamise ja meenutamise tulemusena julgeme väita, et meie etendusi on vaatamas käinud oma 50 000 vaatajat. Seda nii Viimsi Kooli aulas, Viimsi Huvikeskuse saalis, Viimsi Rannarahva muuseumis, Viimsi mõisas, Viimsi Spordihallis, Rohuneeme kalmistu kõrval oleval platsil ja Viimsi mõisa taga mäel, kus oleme koos noorte tantsijatega teinud toredaid suveetendusi. Lisaks on käidud paljudel festivalidel, tehtud koostööd Viimsi Muusikakooli, Ylivieska kooliga Soomest ja Maido Saare Noorte Tantsijate Suvelaagriga.


Loe veel

Õpilase arvamus kooliteatrist

Rain Rebane 8b klassist , kes ise on osalenud Viimsi Kooliteatris aastast 2010 arvab nii:
"Kooliteater annab osalejatele andmisrõõmu. Lisaks suuri kogemusi, avaliku esinemise julgust ja koostööoskust. Kindlasti annab kooliteatris kaasa tegemine ka vastupidavust ja stressitaluvuse oskust, sest pikad proovipäevad on kõike muud kui kerged."


Loe veel

Tugikeskuse juhataja arvamus kooliteatrist

Viimsi Kooliteatri tööst ja tegemisest arvab meie kooli tugikeskuse juhataja Lemme Randma nii:
"Olen meie kooliteatri projektidele kaasa elanud publikuna juba algusaegadest saadik, viimasel ajal osades ka kaasa löönud ja viimases ka väikeses näitlejaosas. Väikeses küll, aga mõtlema pani see mind hoopis teisel ja laiemal tasandil."


Loe veel