Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Huvitegevus
Huviringid 2017/2018
Näitering Eksperiment
Kooliteater
Ma vaatan maailma Igaviku Aknast
Ranna rahva lood ja laulud
Džässis ainult tüdrukud
Armastusel on vaid algus
Naissaare sünd
Valge tee kutse
Lugu Rohuneeme kabeli tornikellast
"Ma väga armastasin... muu ei ole oluline."
West Side Story
Lavastused
Pildikesi lavastustest
Teatritrupp K.O.K.K.

  Otsing
Täppisotsing  

Retsensioonid etendusele “Armastusel on vaid algus…”

29.märtsil käisin Viimsi mõisas vaatamas Külli Talmari lavastatud näitemängu. Lavastus oli kõigi aegade parim. Lihtsus ja igapäeva elu oli toodud esiplaanile. Tänu sellele, et näitlejad olid minu tuttavad, sain aru, et kõik suudavad jääda iseendiks
(ka teisi mängides).

Mul ei tule tihti ette selliseid külastusi näitemängudele, mis mind tõeliselt huvitanud on, kuid need poolteist tundi, mis ma seal seisin, ei tulnud mul kordagi ette hetki, mil ma haigutanud või ringi vaadanud oleksin. Minu silmad olid ainult näitlejatel. Kõige enam, jäi mul meelde Ingmar Jõela. Lihtsalt parim.
Merilin Luur 7a kl.

Etendus oli tore ja meeldiv. See lugu rääkis armastusest, õigemini räägiti teiste armastuslugusid. Õhus oli tunda armastust…
Mona Johanna 7 a kl.

Ma ei saanud aru, miks kõikidel näitlejatel helesinised T-särgid seljas olid. Mulle meeldis kõige rohkem, kuidas nad laulsid ja tantsisid. Pikad tekstid ei ole eriti head, sest ma arvan, et paljud ei viitsi kuulata liiga pikka teksti…

Ma pole elu sees nii jubedat valgust näinud. See punane valgus häiris ja peegeldus aknaklaasidelt näkku. Siis saal oli üpris kitsas ja mõned inimesed ei osanud etendust vaadata, rääkisid ja naersid pidevalt. Muidu etendus ise oli päris hea ja õpetlik ja vaeva oli nähtud.
Laura- Liis 8 b kl.

Ühtki halba sõna ma öelda ei oska. Minu arvates oli kõik proportsioonis. Kõige enam meeldis see, kuidas Dagmar laulis. Hea oli, et ühe teemana peale armastuse käsitleti ka joomist noorte seas. Minu arvates on Viimsi Kooliteater tasemel organisatsioon, mis teeb väga head tööd.
11 a kl.

Ilus etendus oli. Mitmel korral pani südamest ahhetama. Eriti ilus oli Rasmuse ja Marie tants. Nii südamest ja täis armastust. Sisu oli ka hea. Teistsugune ja huvitav ning nalja sai ka. Hea on vaadata, kui palju uusi talente tuleb Viimsist. Põhitegijad on läinud aga uued on kohe valmis üle trumpama.

Eelmise etendusega võrreldes oli see palju rõõmsam ja lõbusam. Viimased on olnud üsna tõsised ja ajaloolised. Selles oli küll ka aga vähe ja see oli viisakas mõisa suhtes.

Pärast etendust tekkis suur igatsus kevade ja armastuse järele. Pani mõtlema ja unistama.
Mari 11b kl.

Minuni jõudis etendusest selline mõte, et armastusel ei ole lõppu. Sa ei saa valida, keda armastad või kellesse armud ja ei saa lihtsalt ühel hetkel järsku lakata kedagi armastamast.

Tantsud olid etenduses väga vahvad. Mõned ajasid naerma ka. Eriti meeldis mulle see tants, kus poiss ja tüdruk tantsisid romantilises punakas valguses. See oli nii ilus ja lõpuks tuli pisargi silma.

Näitlejad olid väga tublid. Enamusajast oli väga hästi aru saada, mis nad laval rääkisid, kuigi vahel ei olnud lauludes hästi tekstist aru saada. Minu arust mängisid kõik oma rolli hästi välja, mulle meeldis.
Caro-Liine 8 b kl.

Mulle meeldis see etendus. See toimus ilusas kohas aga saal oli liiga väike ja tagumistest pinkidest ei näinud hästi. Minu arust käisid tegelased liiga palju saali ja saalist välja. Mulle meeldis see, et kasutati päris nimesid aga mulle ei meeldinud riietus, neil oleks võinud erinevad ja natukene huvitavamad riided olla.

Üldiselt oli see ilus etendus.
Kristiina 8b kl.

Etendus toimus Viimsi mõisas, kus oli vähe kohti, kitsas ja tagumistest ridadest ei näinud mitte midagi. Lava ei olnud ja meeldejäävaid kostüüme samuti…
Kindlasti olen selle etenduse suhtes kriitiline sellepärast, et automaatselt võrdlen seda tükki eelnevate lavastustega. Ootasin rohkem kostüüme, tantse, laule jne.
Ingvar on tõeline koomik, need näod ja liigutused. Peale tema etteastet naersid kaks pensionäri pisarad silmis ning plaksutasid nii tugevasti kui vähegi võimalik.
Enely 11a kl.

Meeldis see, et oli ühte etendusse pandud mitu erinevat lugu. Kõige parem oli Ave lugu, see tundus kõige huvitavam. Paljud kohad olid etenduses väga naljakad. See on hea kui tõsise teema vahepeal leidud ka nalja seiku.

Üldmulje oli ikkagi hea, kuid minu jaoks oleks võinud olla natukene huvitavam.
Gerda 11 a kl.

Etendusest käisid läbi tegelased, kel igal ühel oli oma lugu armastusest rääkida. Etendust oli hea vaadata, sest see oli rütmikas ja huvitav, sellel etendusel oli hea algus, huvitav teemakäsitlus ja õnnelik lõpp. Minule kui Viimsi kooli õpilasele meeldis, sest mõnus oli vaadata, kuidas enda tuttavad seda mõnuga etendasid ja nautisid publikut.
Erik 9a kl.

Hea sisu oli. Näitleja töö kohta seda, et nad on alles nii noored ja juba nii head. See oli naljakas, kui üks tüdruk mingit poissi publiku seast lihtsalt kallistas, see lisas asjale vürtsi. See tants oli hea, kus üks poiss koguaeg seda tüdrukut väänutas, see oli väga osav. See mulle meeldis ka, et lavastuses oli kasutatud inimeste päris nimesid, see oleks nagu päriselus. Selles etenduses oli palju tundeid ja nad kohe oskasid neid väljendada. Natuke häiris see, et minu taga olev publik kogu aeg sahistas, nahistas ja ei olnud vait. Nii oli näitlejatel ka raske. See oli väga tore etendus ja ma olen alati teadnud, et meie kooli lapsed oskavad ikka näidelda. Nemad võiksid sellega ka suurtena tegelema hakata. Väga andekad inimesed.
Merily 8b kl.

Etendus oli ülimalt hea. Näitlejad olid kenad ning tundus, et igaüks teab täpselt, mis ta tegema peab. Tantsude ajal oli saalis väga huvitav valgus. Mind aga häiris see, et aknast peegeldus valgus silma. Räägitud lood olid huvitavad ning tõmbasid kogu saali tähelepanu. Alguses tundus see imelik, et laval on nii vähe asju ning näitlejad ei vahetanud kostüüme. Pärast sain aru, et pole vaja kõiki neid lisandeid ning saab ka palju lihtsamalt. Etendus oli ülihea aga muidugi saab ka paremini.
Kati 7 d kl.