Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Huvitegevus
Huviringid 2017/2018
Näitering Eksperiment
Kooliteater
Ma vaatan maailma Igaviku Aknast
Ranna rahva lood ja laulud
Džässis ainult tüdrukud
Armastusel on vaid algus
Naissaare sünd
Valge tee kutse
Lugu Rohuneeme kabeli tornikellast
"Ma väga armastasin... muu ei ole oluline."
West Side Story
Lavastused
Pildikesi lavastustest
Teatritrupp K.O.K.K.

  Otsing
Täppisotsing  

Osavõtjate muljed

Niipea, kui jõudsime Ylivieskasse, läksime tutvuma etenduse paigaga ja soome õpilastega. Lava oli üllatavalt väike, kuid me teadsime, et saame ka seal hakkama. Asusime kohe proovi tegema. Ylivieska oli ilus ja puhas linn, suurepärane koht, ikkagi eurovärk. (Liis Meriküll)

Proovid algasid iga päev kell kümme hommikul ja lõppesid hilisõhtul, isegi öösel. Sellele vaatamata jaksasime veel ööbimiskohta jõudes koos olla, süüa, muljeid vahetada ja naerda. Magasime vaid mõned tunnid. (Liis Talsi)

See oli uskumatu, et juba teisel päeval saime soomlastega sõpradeks ja õhtul oli esimene ühine pidu. Sai nii palju nalja ja kõik jäid väga rahule. (Liis Tiisvelt)

Koolitoidud olid väga maitsvad! (Marit Pruul)

Elasime ühes majas kristlastega, keda meil näha ei õnnestunud. Nad jätsid meile ainult kirjakesi ja palusid vaikust. Olime üsna lärmakad, sest proovid andsid meile sellise laengu, et me naersime õhtuti kogu aeg. Oli üks vahva ettevõtmine! (Marell Kull)

Sain endale palju uusi sõpru. Huvitav oli jälgida kuidas see etendus valmis, omandasin ise ka igasuguseid lavalisi nippe. Publikut oli palju ja kõik soovisid, et me jääksime veel nädalaks. Tahan tulevikus veel sellistel reisidel käia. Pean oma uute soome sõpradega sidet ja loodan peatselt kohtuda. (Rolf Värv)

Selliseid teatriprojekte võiks tihedamini olla. Majutus ja toitlustamine oli super, soomlased olid väga sõbralikud. Hea oli kogeda, kuidas etendus läks iga korraga aina paremaks. See oli niiii tore!!! (Mihkel Adamson)

Kogu see ettevõtmine oli midagi nii lõbusat ja toredat, et seda saab ainult soojade sõnadega meenutada. Ootused olid kõrged, kuid et see kõik nii suurepärane tuleb, ei osanud küll arvata. Proovid olid küll rasked ja pikad, kuid tore oli pärast oma töö vilju nautida, laval oli hea olla. See oli eriline etendus. Kui oleks võimalik sinna tagasi minna, jookseksin kohe tuhatnelja. (Meeli Kangur)

See reis oli ka üks mõnus lõõgastav puhkus. Ärkasime igal hommikul hubastes tubades. Peale väsitavaid proove oli nii hea oma kodumajja tulla. Kõik olid küll väsinud, kuid see ei heidutanud kedagi. Meil olid suurepärased õhtud, olime seal nagu üks suur pere. Mõtlesime vahel, et võiksimegi nii elada, nagu õed-vennad ja meie juhendajad Külli ja Maido oleksid meie vanemad. Õhtuti etendustelt tulles arutasime, kui palju eurosid oleks vaja, et sinna tagasi tulla. (Silvia Rand)

Soome, Soome, perkälä Soome, ma tahan sinna tagasi... See laulurida iseloomustab kõige paremini kogu seda reisi, inimesi, etendust, Ylivieskat, sööki, jooki, majutust. Seda on raske sõnadesse panna ja teistel raske mõista, miks meile seal nii meeltmööda oli. Kes ise asja sees on, saab aru, teised mitte. Voh! (Reijo Ivarsoo)

See üritus hakkas meile iga päevaga üha rohkem meeldima. Alguses ei saanud me soomlastega jutule, hiljem kahetsesime, miks me kohe ei tutvunud. Nii mõnelegi meist jäi Ylivieskasse oma silmarõõm. Etendused läksid iga korraga aina paremaks, sest hakkasime üksteist tundma. Lõpuks me enam ei mänginud, vaid kõik toimus nagu päriselt. Tantsunumbrid kütsid meid nii üles, et lõpus ei suutnud me kuidagi rahuneda. Ainuke negatiivne elamus kogu kümne päeva jooksul on see, et Soome on nii kallis riik! (Hendry Vender)

Meil oli lihtsalt nii-nii tore! Harjusime seal üksteisega sedavõrd, et pärast koju tulles oli tükk aega üksik tunne. Mina igatsen igatahes seda hommikust äratust (Aitäh, Maido!) Siis igatsen veel etendust ja seda lavatagust elu ja neid öiseid ühissöömisi! Ja kõike-kõike, mis seal veel toimus (Jaana Loim)

Ma ei unusta seda vinget projekti mitte kunagi! Suurepärane kogemus, uued sõbrad, seltsielu. Kümme päeva täiuslikku elu. Ma sain sealt nii palju head ja isegi mõningaid elutarkusi. Ma loodan, et see kõik jätkub, kui me West Side-i Viimsis teeme. (Carmen Kaarus)

Oh jumal küll, see oli nii lahe! Neid "viilisid" (soome hapupiim), õhtuseid söömaaegu, etendusi, soome sõpru ja kõike muud ei suuda ma kunagi unustada. Masendav oli koju tagasi tulla, nagu oleks kusagile tundmatusse jõudnud. Mul on kotid juba tagasisõiduks pakitud! (Mirelle Kõiv)

Ma ei jõua järgmist aastat ara oodata, tuleks nad juba Viimsisse! Pärast reisi ei tahtnud kuidagi tavaelu juurde tagasi pöörduda. Iga pisimgi asi meenutab seda kümmet päeva ja nii koduseks saanud Ylivieskat. Minu elus pole olnud nii imelist aega, mil ennast nii hästi, vabalt ja õnnelikult oleksin tundnud. Need fantastilised etendused, sõbrad, peod, söömised... Ma arvan, et minuga nõustuvad paljud meie trupist. Aitäh kõigile, kes meile selle nii meeldejäävaks muutsid. (Elina Laansalu)

Elu kõige lahedam reis! Uskumatu, kui sõbralikud seal kõik olid. Ma pole ealeski nii lühikese ajaga nii palju sõpru saanud. Ei suuda ara oodata nende külaskäiku. Kirjutame iga päev ja loodame peagi kohtuda. (Priit Eek)